Listy gratulacyjne dla przyszłych weterynarzy – FOTO

Redakcja eFO  |   Edukacja,Fakty  |   7 stycznia 2021 15:00

Uczennice pierwszej klasy technikum weterynaryjnego w Brzeszczach otrzymały listy gratulacyjne.

Na ręce dziewcząt przekazała listy Dorota Niedziela, poseł na sejm. Listy są docenieniem wyboru kierunku nauki.

„Jakże ważnego w postępujących zmianach klimatycznych, gdzie nieodzowna jest empatia, cierpliwość i miłość do zwierząt, oraz chęć niesienia pomocy słabszym” – wyjaśnia Krzysztof Klimczak, nauczyciel w Powiatowym Zespole nr 6 w Brzeszczach.

 

 

Weterynaria jest kierunkiem dającym duże poczucie satysfakcji. W powiatowej „szóstce” w Brzeszczach kierunek ten należy do prężnie rozwijających się i cieszy się dużym zainteresowaniem. 

„Uczniowie uczą się zawodu pod fachowym wzrokiem doświadczonych lekarzy weterynarii, biorąc udział np. w praktycznych zajęciach z medycyny weterynaryjnej” – mówi Klimczak.

 

 

„W dobie zmian zachodzących na świecie i w obecnej pandemii uczniowie technikum weterynaryjnego w Brzeszczach mogą nauczyć się wytrwałości i połączyć to  z rozwojem własnych uzdolnień” – dodaje nauczyciel.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .