Konkurs Plastyczny i Literacki o świętym Maksymilianie z eFO

0 Redakcja FO  |   Edukacja,Fakty  |   3 grudnia 2018 09:23

Tablet, zegarek, bilet do Energylandii, głośniki, to tylko niektóre nagrody, które można wygrać w konkursie plastycznym i literackim o świętym Maksymilianie.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Tablet, zegarek sportowy, bilet do Energylandii, power banki, voucher do: Empik i Martes Sport, głośniki JBL, to tylko niektóre nagrody, które mogą zdobyć uczniowie szkół podstawowych w „Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie” w powiecie oświęcimskim.

Aby wziąć udział w konkursie, uczniowie muszą wykonać pracę plastyczną lub napisać wypracowanie na wybrany temat do 10 grudnia. Patronat medialny nad konkursem sprawują Fakty Oświęcim.

Do pobrania:

Regulamin_Powiatowego_Konkursu_Literacki_04.11.2018

Regulamin_Powiatowego_Konkursu_Plastyczny_04.11.2018

ZGODA_NA_ZBIERANIE_I_PRZETWARZANIE_DANYCH_OSOBOWYCH_konkurs_2018-19

 

Zobacz również:

KobietON: Pasja – czym jest i jak działa w biznesie?

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa