Jubileusz oświęcimskiej Czwórki. Podziel się wspomnieniami

Jola Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   25 września 2023 11:41
Udostępnij

Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu przygotowuje się do jubileuszu 60-lecia swojego istnienia. Podziel się wspomnieniami.

Oświęcimska Czwórka ma w swojej historii wiele niezapomnianych chwil, a absolwenci tej placówki często osiągali później imponujące sukcesy. Dzięki staraniom szkoły oraz absolwentów, można uczcić tę okrągłą rocznicę w szczególny sposób, poprzez zebranie zdjęć i wspomnień z tamtych lat.

„Zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków szkoły do podzielenia się swoimi fotografiami oraz wspomnieniami” – zachęca Joanna Kuźma, dyrektorka Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu

Jeśli kiedykolwiek byłeś uczniem SP4, zachęcamy do przesłania swoich zdjęć z czasów szkolnych. To doskonała okazja, aby wrócić myślami do lat szkolnych i przywołać wspomnienia z tamtych dni.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu przygotowuje się do jubileuszu 60-lecia swojego istnienia. Podziel się wspomnieniami.

Fot. materiały prasowe

Jak to zrobić?

– prześlij swoje zdjęcia poprzez wiadomość na oficjalnym profilu szkoły na Facebooku – TUTAJ

– jeśli masz stare fotografie w formie papierowej, możesz przynieść je osobiście do szkoły, a pracownicy szkoły zeskanują je na miejscu

– dodatkowo, zachęcamy do dzielenia się swoimi najpiękniejszymi wspomnieniami w komentarzach pod postami na Facebooku lub poprzez wiadomości prywatne

Wszystkie przesłane zdjęcia oraz wspomnienia będą wykorzystane podczas obchodów jubileuszu placówki. 

„Liczymy na pozytywny odzew naszych absolwentów oraz wszystkich, którzy zechcą podzielić się swoimi wspomnieniami. W zamian gwarantujemy dozgonną wdzięczność i pamięć” – dodaje Joanna Kuźma.

 

Zobacz również:

Piknik na 60-lecie – FOTO