Gęsina nie tylko na św. Marcina – FILM, FOTO

0 Redakcja FO  |   Edukacja,Kulinaria  |   13 listopada 2019 12:45

W Wielozawodowym Zespole Szkół w Zatorze odbył się Konkurs Gastronomiczny Gęsina nie tylko na św. Marcina. Uczniowie gospodarzy zajęli czwarte miejsce.

Jury w składzie Jan Filipczyk, Robert Żmuda, Jakub Antoniszak, Dawid Domagała po burzliwych obradach zdecydowali o przyznaniu trzech pierwszych miejsc dla następujących szkół:

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Wioletta Torba i Krystian Kluczkiewicz z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie, drugie wywalczyły Karolina Bednarz, Wiktoria Dębowska z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach, a trzecie – Kamil Krupa, Szymon Burzyński z Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa