Dzień otwarty w powiatowej Dwójce

0 Jakub Konior  |   Edukacja  |   5 stycznia 2019

We wtorek 8 stycznia w godzinach 9-14 odbędzie się dzień otwarty w Powiatowym Zespole nr 2 SOMSiT im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu.

W tym dniu będzie istniała możliwość zwiedzenia szkoły i uzyskania informacji o bogatych kierunkach kształcenia w liceum i technikum.

Jak zapewniają organizatorzy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mogą liczyć na wiele niespodzianek oraz mnóstwo atrakcji takich jak quizy, pokazy, eksperymenty czy prezentacje.

„W rozmowach z nauczycielami i uczniami przybyli goście będą mogli poczuć tę dobrą, ciepłą atmosferę, z której słynie nasza szkoła” – mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu nr 2 SOMSiT im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa