Cieszą się z nowej sali gimnastycznej – FOTO

Marcin Cichowski  |   Edukacja,Fakty  |   5 października 2018 20:31

W kęckiej Trójce nastąpiła wyczekiwana chwila, uroczyste oddanie do użytku nowej sali gimnastycznej. Powody do radości mieli przede wszystkim uczniowie.

W nowym obiekcie znalazło się boisko o wymiarach 34 na 23 metry, na którym można rozgrywać wszystkie gry zespołowe. Są również składane trybuny, sala do fitness i siłownia, zaplecze socjalne, magazyn sprzętu sportowego, szatnia i sanitariaty. Z sali do szkoły prowadzi łącznik. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach inwestycji powstało także kilkadziesiąt nowych miejsc parkingowych.

“Chciałbym tak od siebie podzielić się pewną refleksją. Zawsze tak jest, że problemów nierozwiązanych jest mnóstwo i nie da się zrealizować wszystkich inwestycji, choćby rządziło się nie wiadomo jak długo. Ale o tej sali mówiono od wielu lat i myślę, że wszyscy jesteśmy zgodni, że była potrzebna. I podjęliśmy konkretną decyzję, że pośród wielu nierozwiązanych problemów zdecydujemy się stanowczo zainwestować właśnie tu, w dzielnicy Kęty Podlesie, aby ci, którzy dziś jako rodzice przyprowadzają tu swoje dzieci i nie mieli odpowiednich warunków do rozwoju kultury fizycznej mogli powiedzieć, że przynajmniej ich pociechy będą mieć zajęcia w warunkach na miarę XXI wieku” – mówił Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz gminy Kęty.

Po oficjalnych przemówieniach uczniowie zaprezentowali się w pokazach artystycznych, po czym uczestnicy udali się na zwiedzanie nowej sali gimnastycznej.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa