Chełmecki żłobek ma już rok – FOTO

Jola Wodniak  |   Edukacja,Fakty  |   9 stycznia 2020 16:46

Chełmecki żłobek Świetliki ma za sobą pierwszy rok funkcjonowania. Najmłodsi mieszkańcy gminy uroczyście zdmuchnęli symboliczną świeczkę na torcie.

Dzieci uczęszczające do żłobka otrzymały od Andrzeja Saternusa, burmistrza Chełmka pluszowego misia, z którego nie bardzo ucieszyły.

„Burmistrz gronu nauczycielskiemu złożył podziękowania za oddanie, zaangażowanie i trud włożony w wykonywanie swojej pracy” – relacjonuje spotkanie Jarosław Cwaliński z chełmeckiego urzędu.

 

 

„Wszystko zaczyna się od żłobka” – powiedział włodarz gminy składając życzenia całemu personelowi wszystkiego najlepszego i zadowolenia z pełnienia ważnej misji, jaką jest wychowanie i opieka nad dziećmi, a dzieciom uczęszczającym do niego wiele radości i uśmiechów.

 

 

„Z uwagi na takie atuty żłobka jak: dobra dostępność komunikacyjna, nowoczesne wyposażenie, wysokie standardy świadczonych w nim usług oraz renoma, o przyjęcie swoich dzieci do tej jednostki starają się także mieszkańcy sąsiednich gmin” – informuje Jarosław Cwaliński.

 

„Obecnie do żłobka uczęszcza 48 dzieci, co stanowi jego pełne, możliwe obłożenie. Potwierdza to, że decyzja gminy o jego budowie była właściwa, a jego powstanie trafiło w potrzeby i oczekiwania naszych mieszkańców” – dodaje Cwaliński.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa