Cała Polska czyta dzieciom, czyli czytanie bajek w Przeciszowie – FILM

Redakcja FO  |   Edukacja,Fakty  |   28 maja 2020 08:30

Tomasz Kosowski, wójt gminy Przeciszów w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytał bajki z książeczki „Nibybór – zwierzęta wśród drapaczy chmur”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zorganizowała czytanie bajek dla dzieci z terenu gminy Przeciszów. Książeczkę autorstwa Agnieszki Frączek z ilustracjami Pana Daniela Włodarskiego przeczytał wójt gminy.

„Z uwagi na sytuację pandemiczną, postanowiliśmy stworzyć nagranie i udostępnić je w formie online dla naszych dzieci” – informuje Łukasz Fuczek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie.

Jednocześnie organizatorzy przygotowali dla dzieci niespodziankę. Każdy przedszkolak z gminy Przeciszów otrzyma piękną publikację książkową.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa