Angielski to język komunikacji – FILM, FOTO

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   17 września 2019 08:09

Dni otwarte w szkole językowej to doskonała okazja do znalezienia jak najbardziej optymalnej formy nauki języka. W sobotę była taka okazja.

„Dziękujemy za udział w sobotnim spotkaniu w naszej szkole językowej. Było nam miło gościć Państwa. Dziękujemy za miłe słowa pod adresem naszych lektorów. Szczególnie miło było witać ponownie naszych byłych uczniów, którzy wracali po przerwie, tym razem w większym, rodzinnym gronie” – mówi Lucyna Momot, właścicielka centrum Lingua.

W tym dniu, w Centrum Nauczania Języka Angielskiego Lingua w Oświęcimiu było mnóstwo czasu, aby zająć się każdym chętnym indywidualnie, porozmawiać o potrzebach językowych oraz stworzyć plan nauki z wizją efektu.

„Nasi goście wzięli udział w lekcjach pokazowych, rozmawiali z lektorami, sprawdzili swój poziom językowy, a także poznali nasze centrum Lingua bliżej. Odbyły się też zajęcia pokazowe” – relacjonuje Faktom Oświęcim Lucyna Momot.

 

 

Oferta dla dzieci

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko rozwinęło potencjał językowy, warto przyjść do szkoły Lingua, aby zobaczyć, na jakich materiałach i jakimi metodami pracuje.

Oferta dla młodzieży

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, przygotowanie do matury? W swojej ofercie centrum ma takie zajęcia.

„Możemy poszczycić się tym, że wszyscy nasi kursanci zdali te egzaminy z wysokim wynikiem” – chwalą się lektorzy.

Angielski z native speaker’em? No problem!

W każdą środę Lingua prowadzi również zajęcia konwersacyjne z native speakerem, który przełamuje bariery językowe u kursantów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 33 843 83 59.

Oferta dla dorosłych

Lingua posiada kilkunastoletnie doświadczenie w uczeniu dorosłych. Podczas dni otwartych lektorzy chętnie udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania, będzie można poznać metody pracy. Centrum gwarantuje dogodne godziny nauki, materiały wiodących wydawnictw na których pracuje. Tego dnia jest możliwość poznania pracowników szkoły, a także sprawdzić możliwości logistyczne, takie jak parking w centrum miasta.

Po drzwiach otwartych

Wiele grup już zaczęło naukę, kolejne kursy ruszają już niebawem, w tym i w przyszłym tygodniu – nie zwlekaj zapisz się już dziś. To najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość.

„Zapraszamy na nasze zajęcia” – dodaje zespół Lingua.

Więcej o Lingua:

www: e-lingua.com.pl
fb: @CentrumNauczaniaJezykaAngielskiegoLingua
ig: @cnja.lingua
tel.: Tel. 33 843 83 59

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa