Angielski online dla dzieci: czy młodzi uczniowie także mogą pracować z native speakerem?

Materiał sponsorowany  |   Edukacja  |   29 listopada 2021 11:41

Dzieci, które od najmłodszych lat uczą się języka angielskiego, przyswajają go dużo lepiej niż dorośli. Co więcej, ci młodzi ludzie, którzy rozpoczną naukę pod okiem wykwalifikowanego native speakera, mogą naprawdę zyskać bardzo wiele, a w przyszłości nie będą miały problemów ze zdobywaniem wiedzy na kolejnych poziomach językowych. Zobacz, jak młodzi uczniowie mogą pracować z native speakerami i jaka szkoła oferuje kursy angielskiego online dla maluchów.

Angielski online dla dzieci ‒ jaką szkołę wybrać?

Decydując się na zajęcia z angielskiego online dla dzieci, musimy brać pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim należy zastanowić się, czy dzieci mogą samodzielnie rozpocząć naukę i czy dana szkoła oferuje rodzicom możliwość obserwowania postępów swoich pociech. 

Drugą sprawą jest to, czy szkoła posiada odpowiednią kadrę i plan zajęć skierowany do dzieciaków w różnym wieku. Ważne są też godziny zajęć, długość lekcji, ich cena, możliwość korzystania przez uczniów z różnorakich pomocy itd. 

Przy wyborze szkoły dla naszych pociech warto szukać właśnie takich platform, które spełniają różne dodatkowe warunki. Dla nas szczególnie ważne powinny być takie opcje, jak nauka samodzielna tylko z lektorem oraz zajęcia z native speakerem, który wprowadzi nasze dzieciaki w zawiłości języka angielskiego. 

Jedną z polecanych szkół, które oferują zajęcia dla najmłodszych, między innymi lekcje z native speakerem, jest Tutlo. Angielski online na tym kursie wyróżnia między innymi możliwość sprawdzania przez rodziców, jakie postępy robi ich pociecha podczas nauki. W ofercie jest też opcja uczenia się przez rodzinę na koncie łączonym. Dostęp do takiego konta mają wszyscy domownicy i każdy może uczyć się na własnym poziomie zaawansowania.

Dlaczego dzieciaki powinny uczyć się z native speakerem?

Native speaker to nauczyciel, który uczy innych swojego ojczystego języka, w tym przypadku angielskiego. Większość native speakerów to osoby z wykształceniem pedagogicznym, którzy we własnym kraju pracowaliby także jako nauczyciele. 

W dobrych szkołach językowych taki lektor musi umieć prowadzić zajęcia indywidualne, bo to na nich skupia się kurs. Największa zaleta takich zajęć to przede wszystkim osłuchanie się dziecka z językiem. Już choćby ogólne zrozumienie tego, o czym była wybrana lekcja, jest cenną przesłanką na temat tego, jak maluch radzi sobie z angielskim. 

Mały uczeń słyszy i zapamiętuje różne akcenty i wymowę, a jak wiadomo, dzieci szybko opanowują język angielski. Native często prowadzi zajęcia poprzez zabawę i korzysta z takich pomocy, jak maskotki, bajki, książeczki do kolorowania. Dzięki nim dzieci szybciej przełamują barierę językową, a to bardzo ważny krok ku lepszemu uczeniu się i osiąganiu zamierzonych celów.

Angielski dla dzieci online za darmo?

Przed zajęciami warto też pomyśleć o tym, by sprawdzić, czy nasze dziecko będzie chciało uczyć się zdalnie i jak faktycznie będzie sobie radzić z językiem. Z pomocą przyjdą nam darmowe lekcje testowe, które dostępne są w dobrych szkołach językowych online. 

Dobrze jest też skorzystać z darmowych materiałów edukacyjnych, które są do pobrania na stronach wybranych platform. Wartością dodaną będzie możliwość zapoznania się z planem zajęć i metodami nauczania, które będą zmieniać się zależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko. Praca maluchów z native speakerami na pewno przyniesie lepsze rezultaty, niż nam się wydaje. 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .