Akcja uczniów z Konara: Ty znaczy Oni?

Redakcja FO  |   Edukacja  |   15 maja 2019 05:52

Uczniowie z oświęcimskiego Konara realizują projekt społeczny w ramach ogólnopolskiej olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Chcą pomóc potrzebującym poprzez zbiórkę żywności.

Ich celem jest pomoc osobom potrzebującym z Oświęcimia i okolic. Zdecydowali się zorganizować zbiórkę żywności długoterminowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu.

Cześć, jak się masz? Dobry uczynek zawsze wraca.

“Tak zwykło się mówić i jest to najszczersza prawda. Dlatego też, by uszczęśliwić choć garstkę osób, na terenie Oświęcimia i okolicznych miejscowości zorganizowaliśmy zbiórkę voucherów i darów dla ludzi, którym radość sprawiłby nawet najmniejszy podarek czy okazana dobroć” – mówi w imieniu grupy Agnieszka Jekiełek, uczennica Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu.

Do akcji włączyło się kilkanaście firm i przedsiębiorstw, które swoją pomocą pokazują, że razem można zdziałać wiele dobrego.

Teraz i Ty możesz pomóc

“Aby nie pozostać obojętnym na potrzeby innych w maju – miesiącu chodzenia na kremówki, włącz się do naszej akcji. W oświęcimskim Konarze postanowiliśmy zorganizować zbiórkę żywności długoterminowej” – mówią społecznicy.

Produkty przyniesione młodzież gromadzi na przewiązce, wystarczy tylko zwrócić się z zapytaniem w gabinecie psychologicznym szkoły, by dowiedzieć się, w którym miejscu dokładnie.

Zbiórka trwa do 17 maja

“Za okazane serce serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że i ten dobry uczynek wróci do Ciebie. Dawaj, pomóż innym. Sklep nie jest tak daleko” – apelują uczniowie Konara.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa