2. zawody z udzielania pierwszej pomocy z eFO

Jola Wodniak  |   Edukacja  |   4 marca 2020 12:00

W powiatowej Szóstce drugi raz odbędą się Otwarte Powiatowe Zawody w Pierwszej Pomocy o Puchar Starosty. Uczniowie zmierzą się w dwóch kategoriach.

Zawody, nad którymi portal Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny zagoszczą 20 marca w Powiatowym Zespole nr 6 Szkół Ogólnokształcących  w Brzeszczach.

Uczniowie zmierzą się w dwóch kategoriach:

– kategoria szkół podstawowych
– kategoria szkół ponadpodstawowych

Zawodnicy najpierw wypełnią test wielokrotnego wyboru, następnie przystąpią do zadań praktycznych.

Wyniki 1. zawodów w 2018 roku

Zwycięzcami pierwszych zawodów, które odbyły się w październiku 2018 roku w kategorii szkół średnich pierwsze miejsce i puchar starosty otrzymali uczniowie z Powiatowego Zespołu nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, natomiast w kategorii szkół podstawowych wygrali uczniowie z szkoły Podstawowej im Stanisława Staszica w Dankowicach.

 

 

 

Zobacz zdjęcia z pierwszych zawodów:

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa