LKS Gorzów rozbił Sosnowiankę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   4 czerwca 2021 13:52

LKS Gorzów wygrał u siebie 9:1 z ostatnią w tabeli Sosnowianką.

W 4.  minucie rzut rożny wykonał Nędza, a skutecznie na dalszy róg uderzył Cichoń. W 13. minucie Nędza zagrał wzdłuż szesnastki. Piłkę w siatce umieścił Ząbek. W 22. minucie Molenda otrzymał dobre podanie od kolegi z zespołu i nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem.

Kolejne bramki kibice obejrzeli w drugiej połowie. W 53. minucie n a 4:0 trafił Molenda. W 56. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul na Bodzionym. Jego skutecznym egzekutorem był Ząbek. W 60. minucie arbiter odgwizdał kolejną jedenastkę.  Przyczyną był faul na Kaczmarczyku. Bramkarza strzałem z wapna pokonał Pieczara.

Bramkę na 7:0 zdobył Kaczmarczyk. W 63. minucie strzelił skutecznie z jedenastego metra prawa nogą na dalszy róg. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Ząbek. W 75. minucie Wcisło przelobował bramkarza LKS Gorzów strzałem  z 40 metrów strzelając gola honorowego. Wynik w 80. minucie ustalił Molenda.

„Zdecydowanie przeważaliśmy, a wynik był tylko kwestią czasu” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Środa 2 czerwca LKS Gorzów – Sosnowianka Stanisław Dolny 9:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Cichoń (4.), 2:0 Ząbek (13.), 3:0 Molenda (22.), 4:0 Molenda (53.), 5:0 Ząbek rzut karny (56.), 6:0 Pieczara rzut karny (60.), 7:0 Kaczmarczyk (63.), 8:0 Ząbek (65.), 8:1 Wcisło (75.), 9:1 Molenda (80.)

LKS Gorzów: Cichoń, Domżał  (46. Grodzki), Śliwiński, Górski (46. Dulowski), Bodziony, Nędza, Pieczara, Cichoń (55. Światłowski, 62. Brania), Kaczmarczyk, Molenda, Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Sosnowianka Stanisław Dolny: Mackiewicz, Górny (80. Góra),  Hachlowski, Kapuściński, Konopoka, Kozik (69. Góralczyk), Pachel,  Szydłowski, Wojtaszek, Wcisło, Sowa.