Cztery szybkie gole gospodarzy ustawiły mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 października 2020 21:57

Przeciszovia Przeciszów wygrała na swoim obiekcie z LKS Bulowice 6:0. Mecz ustawiły szybkie cztery gole strzelone na początku spotkania przez gospodarzy.

W 5. minucie Bartuś zagrał ze środka na prawą stronę do Kidonia. Piłka po jego wrzutce odbiła się od obrońcy i wpadła pod nogi Żabińskiego. Zawodnik Przeciszovii nie zmarnował szansy. W 7. minucie Baranowski wpuścił w uliczkę Bartusia. Ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustaka.

W 11. minucie padł trzeci gol. Serwatka zagrał zza obrońców. Do futbolówki doszedł Szafraniec i obsłużył podaniem Kidonia, który wykorzystał dobrą sytuację. W 18. minucie piłkę wrzuconą z rzutu rożnego przez Pawelę przed bramkę zagrał Mycyk. Z bliska skutecznie uderzył K. Michałek. W pierwszej połowie padł jeszcze jeden gol. W 25. minucie skrzydłem zaatakował Baranowski. W końcowej fazie akcji zagrał po ziemi w pole karne. Sposób na bramkarza znalazł Bartuś.

W 68. minucie gospodarze cieszyli się z szóstego gola. Kidoń przeprowadził indywidualną akcję prawą stroną i mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a Bartuś skompletował hat-trick’a wbijając ją do siatki.

,,W imieniu drużyny i zarządu LKS Przeciszovii Przeciszów pragniemy podziękować wszystkim kibicom za okazywane w tej rundzie wsparcie. Wracamy na wiosnę i walczymy dalej” – powiedział Wojciech Maca, prezes Przeciszovii Przeciszów.

,,Bardzo źle weszliśmy w ten mecz. Cztery gole stracone przez nas w kilkanaście minut ustawiły spotkanie. Później próbowaliśmy odmienić losy meczu. Po stracie piątego gola nie było czego ratować. Pozytywem jest nasza postawa w drugiej połowie. w której stworzyliśmy sobie lepsze sytuacje niż rywal” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 31 października Przeciszovia Przeciszów – LKS Bulowice 6:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Kidoń (5.), 2:0 Bartuś (7.), 3:0 Kidoń (11.), 4:0 K. Michałek (18.), 5:0 Bartuś (25.), 6:0 Bartuś (68.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Pawela, Mycyk, Serwatka, Szafraniec (60. Klimczyk), Baranowski (65. Lasek), Skrobacz (46. Makuch), Żabiński (60. M. Michałek), Kidoń, K. Michałek (60. Matla), Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

LKS Bulowice: Leśnik (46. Hrapkowicz), Wysmołek, Waligórski, Sobala, Łysoń, Matusiak, M. Handy, Pękala (70. Surma), Nalborczyk (60. S. Handy), Michalak, Rusek. Trener: Piotr Sobala.