Tym razem KS Chełmek był skuteczny

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 października 2020 22:21

KS Chełmek wygrał na wyjeździe z LKS Śledziejowice 6:1.

Przyjezdni worek z bramkami otworzyli w 45. minucie. Zastosowali skuteczny pressing. W jego efekcie Nagi przechwycił piłkę i wykończył sytuację jeden na jeden, którą sam sobie stworzył. W 48. minucie gospodarze wyrównali. Jeden z zawodników LKS Śledziejowice wycofał futbolówkę do tyłu, a gol zdobył Maj.

W 50. minucie Nagi skutecznie dobił uderzenie Wykręta. W 73. minucie po rzucie rożnym Kalety bramkę strzałem głową zdobył Bloch. W 81. minucie dobry, plasowany strzał z około 20 metrów strzelił Bloch. W 85. minucie Sidor doszedł do piłki wrzuconej z rzutu rożnego przez Kaletę. W 90. minucie kontrę zespołu przyjezdnego strzałem prawą nogą wykończył Kukiełka.

,,W końcu byliśmy skuteczni. Od razu za tym poszedł wynik. Cieszy sześć goli strzelonych na wyjeździe” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 24 października LKS Śledziejowice – KS Chełmek 1:6
Bramki: 0:1 Nagi, 1:1 Maj, 1:2 Wykręt (50.), 1:3 Bloch (73.), 1:4 Bloch (81,), 1:5 Sidor (85.), 1:6 Kukiełka (90.)

Skład KS Chełmek: Przewoźnik, Benjamin, Sidor, Łaski, Kantek (86. Pędrys), Bloch (85. Kukiełka), Nagi, Stankiewicz (89. Piątek) Wykręt (72. Nędza), Hankus (65. Kaleta), Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.