Zawodnicy KS Chełmek poprawili swoje humory

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 sierpnia 2018 22:48

KS Chełmek wygrał 2:0 z Relaksem Wysoka i poprawili swoje humory  po  porażce z LKS Rajsko.

Na bramki kibice czekali do 59. minuty. Witoń zagrał wzdłuż boiska do Horawy. Ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdecydował się  podać do Kustry. To  podanie  przeciął obrońca Relaksu i strzelił gola samobójczego.

W 75. minucie Kaleta  przeprowadził raj lewym skrzydłem. Zdaniem sędziego był faulowany w  polu karnym. Jedenastke wykorzystał Kustra.

,,Uważam, że  przez większość meczu kontrolowaliśmy jego  przebieg. Zaprezentowaliśmy się dobrze. To cieszy, bo to drużyna budowana od nowa, więc zależy nam na tym, by atmosfera była miła” –  powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Środa 15 sierpnia KS Chełmek – Relaks Wysoka 2:0

Bramki: 1:0 gol samobójczy 59., 2:0 Kustra rzut karny 75.

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Chylaszek, Kantek, Żyła,  Wykręt zm. 65. Psioda, Górski, Kustra zm.  90. Horawa zm. 85. Lis, Kaleta zm. 79.. K. Bieniek, Witoń zm. 71. Biesek. Trener: Paweł Sidorowicz.

Relaks Wysoka: Przemysław Kubas, Serwin, M. Gaudyn zm. 55. Piotr Kubas, Kołodziej Madejski, P. Gaudyn, Sarapata, Żak zm. 59. Kołodziej, . Żurek, Kalinowski zm. 71. Kobyłecki.