Brzezina rozgromiła Zagórzankę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 kwietnia 2018 22:44

Brzezina Osiek wygrała z Zagórzanką Zagórze 9:1.W 6. minucie ku zdziwieniu obserwatorów meczu na prowadzenie wyszli reprezentanci ostatniego zespołu V ligi chrzanowskiej. Strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego z 18 metrów gola zdobył Bloch.

W 19. minucie wszystko wróciło do normy. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Dubiela, efektownym wolejem popisał się Szewczyk. W 31. minucie Kułas zaatakował prawą stronę. Z jego podania skorzystał Dubiel i wyprowadził Brzezinę na prowadzenie. W 34. minucie było 3:1. Zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Dubiel, a jedenastkę na gola zamienił Szewczyk.

Kolejne bramki padały w drugiej połowie. W 53. minucie Dubiel otrzymał prostopadłe podanie od Swarzyńskiego, wymanewrował bramkarza i skierował futbolówkę do siatki. W 57. minucie asystent i strzelec bramki numer cztery dla klubu z Osieka zamienili się rolami.

Gospodarze dołożyli do swojego konta jeszcze cztery celne trafienia. Gole zdobywali: Swarzyński (asysta Szewczyk), Szewczyk (Borowczyk), Gros (Dubiel), Babiuch (Szewczyk).

Sobota 14 kwietnia Brzezina Osiek – Zagórzanka Zagórze 9:1 (3:1)
Bramki: 0:1 Bloch (6.), 1:1 Szewczyk (19.), 2:1 Dubiel (31.), 3:1 Szewczyk rzut karny (34.), 4:1 Dubiel (53.), 5:1 Swarzyński (57.), 6:1 Swarzyński (61.), 7:1 Szewczyk (78.), 8:1 Gros (82.), 9:1 Babiuch (85.)

Skład Brzeziny Osiek: Markiel, Majda, Majcherek, Bernaś (60. Borowczyk), Babiuch, Szewczyk, Kułas (67. Gawęda), Gros, Czerny (18. Wójcik), Swarzyński, Dubiel. Trener: Piotr Balonek.