Solavia podzieliła się z punktami ze Zgodą Malec

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 listopada 2017 00:29

Solavia Grojec zremisowała ze Zgodą Malec 2:2.

Pierwsi gola zdobyli przyjezdni. K. Drebszok zagrał prostopadle do Lekkiego, a ten skierował futbolówkę do siatki. Gospodarze wyrównali w 60. minucie. Śliwka uderzył z lewego skrzydła na dalszy róg. W 75. minucie było 2:1. Kowalski zaatakował lewą flanką strzelił na bramkę. Bramkarz zdołał wybić piłkę nad poprzeczkę. Doszedł do niej Witek i skutecznie dobił. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Żmuda otrzymał podanie od Wójcika i precyzyjnie uderzył. Futbolówka przeleciała obok golkipera Solavii i wpadła do siatki.

– Uważam, że remis był sprawiedliwy – powiedział Henryk Mazur, tymczasowy trener Solavii Grojec.

– Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało nam ostatniego podania, by finalnie wygrać. Punkt też nas cieszy – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 11 listopada Solavia Grojec – Zgoda Malec 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Lekki (30.), 1:1 Śliwka (60.), 2;1 Witek (75.), 2:2 Wójcik (78.)

Solavia Grojec: Lichość – G. Smolarek, Chowaniec, Noworyta, Kowalski – Mroczek, Wołek, S. Smolarek (Goc), Śliwka – Krężel, Witek (Wiktoruk). Trener: Henryk Mazur tymczasowy.

Zgoda Malec: Gibas (46. Jekiełek), Sporysz, S. Drebszok, Nowak, Tomala, Sokół (46. Żmuda), Szafrański, Zemła, Dubiel (55. Wójcik), Lekki, K. Drebszok. Trener: Andrzej Tomala.