Arena Grand Prix – Puchar Polski z udziałem pływaków z SMS Oświęcim

Jakub Konior  |   Fakty mocno sportowe  |   23 lutego 2017 09:53

W dniach 18 i 19 lutego odbyły się zawody z cyklu Arena Grand Prix – Puchar Polski. Na zawodach w Kozienicach z dużym powodzeniem zaprezentowali się pływacy z Oświęcimskiej SMS funkcjonującej w powiatowej Dwójce.

Najwięcej wartościowych wyścigów zaliczyła Wiktoria Musioł, która zajęła 3 miejsce na 200 m stylem motylkowym. Ponadto uczennica oświęcimskiej SMS wywalczyła 6 lokatę na 100 metrów stylem motylkowym i 8 pozycje na 200 metrów stylem zmiennym.

– Tegoroczna maturzystka w klasyfikacji najlepszych specjalistek od stylu motylkowego uplasowała się na wysokiej 4 pozycji – mówi Alicja Woźnicka z SMS Oświęcim.

Świetnie spisała się również Katarzyna Kołodziej, która zajęła czwarte miejsce na 50 i 100 metrów stylem motylkowym oraz 6 lokatę na 200 metrów stylem dowolnym i 7 miejsce na 400 metrowym dystansie.

Wśród chłopców najwyższe miejsce wywalczył Patryk Blachura, finiszując jako czwarty zawodnik na 200 metrach stylem motylkowym. Z kolei Andrzej Michalczyk ukończył wyścig na 50 m stylem klasycznym zajmując 4 miejsce.