Wygrana Soły w derbach – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   31 stycznia 2017 19:10

Soła wygrała 2:0 w derbach Oświęcimia z Unią.

W tym roku spotkanie o Puchar Prezydenta Oświęcimia rozegrano na obiekcie trzecioligowca.

W pierwszej połowie przeważali gospodarze. Piłkarze Soły stworzyli sobie kilka dogodnych okazji. W 31. minucie Grzywa zatrzymał piłkę ręką w polu karnym. Bramkę z rzutu karnego zdobył Dynarek. W drugiej połowie gra się trochę wyrównała. Okazje bramkowe miały oba zespoły. W 62. minucie Knapik wykorzystał podanie Glenia i zdobył gola na 2:0.  Takim wynikiem skończył się mecz.
Niedziela 29 stycznia Soła Oświęcim – Unia Oświęcim 2:0 (1:0)