Co jest większą niepodzianką? Zwycięstwo Unii z liderem czy zwolnienie trenera?

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 listopada 2016 01:27

Unia Oświęcim wygrała sensacyjnie z rezerwami Cracovii 2:3. Po tym meczu pracę w Unii stracił Sławomir Frączek.
Rezerwy Cracovii przed tym meczem były niepokonane. Unia grała ze zmiennym szczęściem. Faworyta nie trudno było wskazać. Piłka nożna bez niespodzianek nie byłaby jednak sobą.

Na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze.  W 38. minucie gola zdobył Karachanakov. W 42. minucie dobre podanie Dziubka wykorzystał Praciak. W 54. minucie na prowadzenie rezerwy Cracovii wyciągnął zawodnik, który  w młodszych kategoriach grał w Solavii Grojec i Unii Oświęcim. Mowa o Ceglarzu. Trzy minuty później skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Praciak. Mecz sensacyjnie wygrała Unia. W 81. minucie piłkę w siatce po podaniu Praciaka umieścił Dziubek.

Po meczu zarząd Unii podziękował za pracę Sławomirowi Frączkowi.

Piątek 11 listopada Cracovia II Kraków – Unia Oświecim 2:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Karachanakov (38.), 1:1 Praciak (42.), 2:1 Ceglarz (54.), 2:2 Praciak (57.), 2:3 Dziubek (81.)

Cracovia II Kraków: Stępniowski, Bejan (46. Ferraresco), Cunta, Dimun, Ceglarz, Kanach, Karachanakov (46. Szymczak), Pyrdek, Serafin, Sosnowski, Ceglarz.

Unia Oświęcim: Kubas, Grzywa, Wiertel, Ząbek, Pluta, Jończyk (85. Kocoń), Rzeszutko, Swarzyński, Światłowski, (46. Malik), Dziubek (90+Wykręt), Praciak.