Zasłużone zwycięstwo Sygnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 października 2016 20:43

Sygnał Włosienica wygrał na wyjeździe z LKS Palczowice 0:3.
W pierwszej połowie mecz był wyrównany, Żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji podbramkowych. W drugiej połowie gospodarze nie potrafili poważnie zagrozić rywalom. W końcówce skutecznie zaatakowali goście.

W 80. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Sarna. Gola z 11 metrów strzelił Sulkiewicz. Cztery minuty później Sulkiewicz otrzymał podanie od Szpiegli i pokonał bramkarza. W 89. minucie strzelec gola na 0:1 i 0:2 wykorzystał nieporozumienie między obrońcami i bramkarzem. Sulkiewicz przejął futbolówkę i strzelił gola na 0:3 kompletując w ten sposób hatt – tricka.

– Zagralimy bardzo słabo. Nie stworzyliśmy sobie dobrych sytuacji – powiedział Piotr Folga,  trener LKS Palczowice.

– W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. W  drugiej z biegiem czasu rywal był słabszy. My  to wykorzystaliśmy – powiedział Bogdan Grubka, zastępujący trenera Sygnału Włosienica.

Sobota 15 października LKS Palczowice – Sygnał Włosienica 0:3 (0:0)
Bramki:  0:1 Sulkiewicz rzut karny (80.), 0:2 Sulkiewicz (84.), 0:3 Sulkiewicz ( 89.)

LKS Palczowice: R. Zemła, Putowski (65. Rokowski), Pająk, Nowotarski, Romanowski (85. A. Folga), Nidecki, (46. Nowokuński) Wiecheć (75. Chachuła), Franaszek, Para, Czopek, Dzidek. Trener: Piotr Folga.

Sygnał Włosienica: Jarosz, Pacyga, Stachura, Pacyna, Sarna, Szpiegla, S. Sroka (77. Bożek), K. Sroka, Zacny (46. Kasperek), Sulkiewicz , Oczkowski. Trener: Bogdan Grubka.