najnowsze wpisy
Wysokie miejsca zespołów Setbolu na międzynarodowym turnieju

Drużyny młodziczek i kadetek Setbolu zajęły wysokie miejsca w X Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Elmera w Gorlicach.

więcej 0
14 kwietnia 2017
Paweł Obstarczyk
Drużyna LKS Osiek wygrała amatorski turniej siatkówki

Zawodnicy LKS Osiek wygrali amatorski turniej siatkówki zorganizowany przez powiatowy związek LKS.

więcej 0
W niedzielę turniej siatkówki dla zespołów LKS

W niedzielę 9 kwietnia odbędzie się turniej siatkówki dla LKS.

więcej 0
7 kwietnia 2017
Siatkówka łączy pokolenia

W niedziele 26 marca odbędzie się mini turniej w piłkę siatkową. Impreza ma charakter zamknięty, ale można sportowe zmagania oglądać w Internecie.

Setbolówki mistrzyniami powiatu

W Kętach odbyły się zawody powiatowe w siatkówce dziewcząt. Oświęcimskie setbolówki zdobyły mistrzostwo.

więcej 0
9 marca 2017
Jakub Konior
Rezultaty meczów Setbolówek

Podajemy wyniki meczów drużyn Setbolu.

Awans i spadek kadetek Setbolu

Setbol B Oświęcim  wygrał rozgrywki III ligi i awansował na wyższy szczebel. Setbol A spadł do ligi IV.

więcej 0
24 stycznia 2017
W kolejnym turnieju kadetek derby Oświęcimia

Kadetki grające w Setbolu A wygrały turniej IV ligi i powróciły do ligi III. W tej klasie rozgrywkowej utrzymał się Setbol B. W kolejnym turnieju dojdzie do derbów Oświęcimia.

więcej 0
12 stycznia 2017
Sukces zespołu z Kęt na międzynarodowym turnieju-FOTO

S.O.S. LO Kopernik Keczanin Kęty zajął trzecie miejsce w kategorii kadet w XIV Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów i Młodzików „Bielsko – Biała Cup 2016”.