Zawodnicy Soły zeszli z boiska w trakcie meczu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 czerwca 2018

Zawodnicy Soły Łęki zeszli z boiska podczas meczu z LKS Bobrek. Przegrywali wtedy 2:4.

Obie drużyny prezentowały otwarty futbol. Pierwsi bramki strzelali gospodarze. W tym spotkaniu nie bramki okazały się najważniejsze. W niedzielę głównym bohaterem spotkania byli sędziowie, a dokładniej reakcje zawodników na jego decyzje.

Punktem kulminacyjnym była 62. minuta. Gospodarze wygrywali wtedy 4;2. Soła już wtedy grała w dziesięciu. Arbiter zdecydował, że po faulu z boiska musi zejść Dziędziel. Swoje powiedział Zarzycki. Zdaniem sędziego grający trener zrobił to jednak zbyt dosadnie, więc wyrzucił szkoleniowca z gry. Po chwili ta sama kara dotknęła Wróbla. W tej sytuacji na boisku pozostało siedmiu zawodników. Zarzycki zdecydował, że dalszy udział w meczu nie ma już sensu i nakazał swoim podopiecznym zejście do szatni. Mecz na pewno w odpowiedni sposób zweryfikuje Wydział Gier i Dyscypliny oświęcimskiego PPN.

,,To był otwarty i nerwowy mecz. Grało nas 11, a ja znowu byłem na bramce. Byliśmy jednak skuteczni w ataku’’ – powiedział Marcin Barciak, grający trener LKS Bobrek.

,,Moim zdaniem sędzia nie wytrzymał ciśnienia spotkania. Nie widział fauli rywali na nas, a za nasze przewinienia od razu pokazywał kartki. Mieliśmy szanse nawet na zwycięstwo. Po trzech czerwonych otrzymanych po jednej akcji, dalsza rywalizacja nie miała żadnego sensu’’ – powiedział Krzysztof Zarzycki.

Niedziela 4 czerwca LKS Bobrek – Soła Łęki 4;2. Grano do 62 minuty.

Składy;                           

LKS Bobrek; Marcin Barciak, Nowotarski, Szyjka, Przybyła, Samuś, Migdał, Handzlik, Łukaszka, Michał Barciak, K. Nowotarski, Stachura. Trener; Marcin Barciak.

Soła Łęki; Dziędziel 62. czerwona, Zarzycki 62. czerwona, Zygmunt, Kleczkowski, Karnas, Wróbel 62. czerwona, Handzlik, Kramarczyk, Matejko, Bieszczad, Dziubek. Trener; Krzysztof Zarzycki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa