Zatorzanka Zator przegrała z Garbarzem Zembrzyce.

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

Zatorzanka Zator przegrała z Garbarzem Zembrzyce 2:5.

Gole dla przyjezdnych zdobywali Adisa (cztery) i Kania . Gospodarze zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami. Stefaniak wyszedł z bocznej strefy boiska na sytuację jeden na jeden z bramkarzem i zakończył ją celnym uderzeniem. Gola na 2:4 zdobył Staanek.

– W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany. Mieliśmy swoje sytuację. Myślę tu przede wszystkim o szansach Stefaniaka. W 55. minucie było 0:3, więc  ciężko się było zmobilizować. Udało się strzelić dwie bramki, ale to niewiele zmieniło – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 4 listopada Zatorzanka  Zator – Garbarz Zembrzyce 2:5

Skład Zatorzanki Zator: Flejtuch, Stanek, Skrobacz, Kwiatkowski, Stybak (65. Kozieł), Kukiełka, Mika, Wróbel (Celej), Żmuda, Stefaniak, Żak, Ottawa ( 68. Michałek ). Trener: Marcin Folga.