Sygnał wygrał z LKS Poręba Wielka

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 maja 2017

Sygnał Włosienica wygrał na wyjeździe z LKS Poręba Wielka 3:2.
W 12. minucie Pacyna zszedł z piłką z lewego skrzydła do środka, wymanewrował rywala i oddał precyzyjny strzał z okolic narożnika szesnastki. W 20. minucie Szpiegla zagrał za plecy obrońców do Sulkiewicza, a ten przelobował bramkarza. Dziesięć minut później było 0:3. Po rzucie wolnym Szpiegli bramkarz odbił futbolówkę do boku. Ten strzał dobił S. Sroka.

W 36. minucie Jarzyna oddał mocny strzał na bramkę i zdobył gola na 1:3. W 78. minucie LKS Poręba Wielka doszła rywala na jedną bramkę. W 78. minucie po uderzeniu Starzyka z 20 metrów piłka odbiła się od Pacygi i wpadła do siatki. Gospodarze nie zdołali już wyrównać.

Sobota 13 maja LKS Poręba Wielka – Sygnał Włosienica 2:3 (1:3)
Bramki: 0:1 Pacyna (12.), 0:2 Sulkiewicz (20.), 0:3 S. Sroka (30.), 1:3 Jarzyna (36.), 2:3 Starzyk (78.)

LKS Poręba Wielka: Sporysz, Jarzyna, D. Oczkowski (1. Mondry), Paluch, Ryś (30. Stawiarski), Śliwiński, Starzyk, Tomczyk, T. Wasztyl, Węglarz, Żmuda. Trener: Zbigniew Wasztyl.

Sygnał Włosienica: Pałamarczuk – Bożek, Pacyga, K. Sroka, Pokrzyk (46. Stachura) – S. Sroka (90+Zapotoczny), Kasperek, Pacyna, Szpiegla (75. Nycz) – Krzemień (55. Mus), Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.