Remis sąsiadów w tabeli

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2018

Przeciszovia Przeciszów zremisowała 1;1 ze Strumieniem Polanka Wielka.

W 11. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Domżał. Goście wyrównali w 55. minucie. Hamerski wyprowadził atak ze środka i podał futbolówkę na 16 metr do Jurasa. Ten skierował piłkę do siatki.

W 62. minucie niewiele brakowało do tego, by uderzenie z rzutu wolnego Nowotarskiego było skuteczne. W 85. minucie futbolówka po uderzeniu Matli odbiła się od poprzeczki.

,,To był szybki, dobry i wyrównany mecz. Obie drużyny miały swoje sytuacje. Zagrały dziś dwie równorzędne drużyny. W końcówce byliśmy trochę lepsi, ale remis ogólnie jest sprawiedliwym wynikiem” – powiedział Krzysztof Barcik, trener Przeciszovii Przeciszów.

,,Mecz był bardzo zacięty. Szkoda, że popełniliśmy bardzo duży błąd przy stracie gola” – powiedział Mariusz Gałgan, grający trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 3 czerwca Przeciszovia Przeciszów – Strumień Polanka Wielka 1;1

Bramki; 1;0 Domżał 11.,1;1 Juras 55.

Składy;

Przeciszovia Przeciszów; Antecki, Domżał, Pawela, Szafraniec, Kyrcz zm. 65. Mycyk, Samek, Żabiński, Nowotarski, Węgrzyn zm. 75. Kasperek, Matla, Sergiel zm. 85. Szpiegla . Trener; Krzysztof Barcik.

Strumień Polanka Wielka; Płonka, Knapik, Trawkowski, Kała, Malik, Juras, Hamerski, Grubka, Gałgan zm. 60. Wasztyl, Boba zm. 65. Kozub, Łukaszczyk, Trener; Mariusz Gałgan.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa