Planowe zwycięstwo LKS Jawiszowice

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2017

LKS Jawiszowice wygrał z Narożem Juszczyn 3:0.

W 2. minucie w polu karnym Korczyk odegrał do Hermana, a ten otworzył wynik spotkania. W 15. minucie rzut wolny wykonywał Bartula. Piłka dotarła do Pyrlika, który strzałem głową sprawdził umiejętności Kotlarza. Bramkarz Naroża wybił futbolówkę palcami za bramkę.

W 24. minucie dobrze po uderzeniu Pietrzaka interweniował golkiper gospodarzy. W 32.minucie LKS Jawiszowice był o kilka centymetrów lub sekund od strzelenia gola na 2:0. Tym razem jednak po rzucie rożnym Bartuli i „główce” Korczyka piłkę z linii bramkowej wybił obrońca.

W 40. minucie znów Naroże było w opałach. Indywidualną akcję przeprowadził Szymonik, ale jego strzał obronił Kotlarz. Do futbolówki doszedł jeszcze Bartula i odegrał ją Korczykowi, lecz ten chybił. Jeśli ktoś wyszedł z obiektu tuż przed przerwą, mógł tego żałować, gdyż nie obejrzał gola. Kolejny raz w roli głównej wystąpił duet Bartula – Korczyk. Po rzucie wolnym wykonywanym przez tego pierwszego piłka „zatańczyła” na poprzeczkę i wróciła na pole gry. W zamieszaniu podbramkowym dobił ją były zawodnik LKS Rajsko.

W drugiej połowie kibice nie obejrzeli wielu sytuacji bramkowych. W 70. minucie zwolennicy zespołu gospodarzy mieli powody do radości. Rzut wolny wykonywał Bartula. Piłka po zagraniu doświadczonego zawodnika „odnalazła” w polu karnym Pyrlika, który zdobył bramkę głową.

Sobota 14 października LKS Jawiszowice – Naroże Juszczyn 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Herman (2.), 2:0 Korczyk (45.), 3:0 Pyrlik (70.)

Składy:
LKS Jawiszowice: Smok, Nalepa, Grabczyński, Bartula (78. Rogala), Bednarczyk (80. Wykręt), Tworek (żółta, 67. Kocoń), Szymonik, Kuźnik (75. czerwona bezpośrednia), Herman, Pyrlik, Korczyk (żółta, 87. Rychlewicz). Trener: Jarosław Płonka.

Naroże Juszczyn: Kotlarz, Gąstała (żółta, Madziała), Pietrzak, Krystian Kwaśniewski, Łuczniak(67. Kulka), M. Serek, R. Drobny (żółta), Rybała, G. Serek (87. Bachul), Łuszczyk (63. Kardas, 75. czerwona bezpośrednia), Romaniak (77. Kamil Kwaśniewski)

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa