Komplet weekendowych wyników

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 czerwca 2018

W portalu Fakty Oświęcim podajemy wyniki weekendowych meczów  IV grupy III ligi, grupy zachodniej IV ligi, V ligi oraz  Klasy.

III liga grupa 4

JKS 1909 Jarosław – Chełmianka Chełm 2;1

Karpaty Krosno – Orlęta Radyń Podlaski 0;1

MKS Trzebinia / Siersza – Wiślanie Jaśkowice 2;1

Motor Lublin – Avia Świdnik 1;0

Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ 2;1

Resovia Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4;1

Soła Oświęcim – Stal Rzeszów 1;1

Spartakus Daleszyce – Wisła Sandomierz 4;0

Unia Tarnów – Wólczanka Wólka Pełkińska 4;1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Resovia Rzeszów 74 58;21
2 Motor Lublin 70 69:28
3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 60 48;30
4 Chełmianka Chełm 59 53;27
5 Podhale Nowy Targ 56 58;40
6 Wólczanka Wólka Pełkinska 55 54;39
7 Stal Rzeszów 52 51;39
8 Wiślanie Jaśkowice 45 50;56
9 Orlęta Radzyń Podlaski 43 41;46
10 Avia Świdnik 39 54;48
11 Soła Oświęcim 37 39;57
12 Spartakus Daleszyce 36 37;52
13 Podlasie Biała Podlaska 36 39;47
14 Unia Tarnów 35 47;66
15 Wisła Sandomierz 33 28;46
16 JKS 1909 Jarosław 32 36;62
17 MKS Trzebinia / Siersza 27 35;61
18 Karpaty Krosno 26 26;59

IV  liga grupa zachodnia

Beskid Andrychów – Clepardia Kraków 3;2

Michałowianka Michałowice – Iskra Klecza Dolna 0;3, walkower

Orzeł Ryczów – Hutnik Kraków 2;1

Pcimianka Pcim – Górnik Wieliczka 3;1

Sosnowianka Stanisław Dolny – Dalin Myślenice 1;14

TS Węgrzce – Orzeł Piaski Wielkie 2;4

Unia Oświęcim – KS Olkusz 2;0

Wiślanka Grabie – Jutrzenka Giebułtów 5;1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Hutnik Kraków 81 126:26
2 Dalin Myślenice 64 84;28
3 Unia Oświęcim 61 65;32
4 Wiślanka Grabie 57 64;42
5 Górnik Wieliczka 56 72:46
6 Pcimianka Pcim 50 64;42
7 Orzeł Ryczów 49 60;42
8 Jutrzenka Giebułtów 48 65;41
9 Beskid Andrychów 37 50;62
10 Clepardia Kraków 35 47;54
11 Orzeł Piaski Wielkie 33 51;71
12 KS Olkusz 33 45;63
13 TS Węgrzce 31 56;71
14 Iskra Klecza Dolna 23 34:68
15 Sosnowianka Stanisław Dolny 4 18:173
16 Michałowianka Michałowice wycofana z rozgrywek

V liga

Brzezina Osiek – LKS Żarki 7;2

Dąb Paszkówka – Victoria 1918 Jaworzno 1;6

Garbarz Zembrzyce – Zatorzanka Zator 3;1

Halniak Maków Podhalański – KS Chełmek 2;1

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Niwa Nowa Wieś 2;0

LKS Jawiszowice – Zagórzanka Zagórze 5;0

Naroże Juszczyn pauzuje

Tempo Białka – Nadwiślanin Gromiec 3;2

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Jawiszowice 78 103:27
2 Nadwiślanin Gromiec 55 74;40
3 Tempo Białka 54 72;28
4 KS Chełmek 53 67;36
5 Victoria 1918 Jaworzno 52 66;32
6 Brzezina Osiek 51 73:27
7 Garbarz Zembrzyce 46 70:35
8 Niwa Nowa Wieś 36 59:49
9 LKS Żarki 32 50;59
10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 32 44;60
11 Halniak Maków Podhalański 27 37;65
12 Zatorzanka Zator 25 35:60
13 Naroże Juszczyn 17 29:80
14 Dąb Paszkówka 9 16;105
15 Zagorzanka Zagórze 8 21;113

A klasa Oświęcim

Orzeł Witkowice – Team Sport Hejnał Kęty 1;3

Przeciszovia Przeciszów pauzuje

Skawa Podolsze – LKS Piotrowice 0;4

Soła Łęki – LKS Bulowice 2;3

Strumień Polanka Wielka – LKS Bobrek 1;0

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa