najnowsze wpisy
Mistrzostwo Polski Amatorów dla AKH Unia Oświęcim

W 16 Mistrzostwach Polski Amatorów Dywizji 1 w Białymstoku, zespół AKH Unia Oświęcim pokonał w decydującym meczu drużynę Pioniera Tychy 4:0 i sięgnął po złoto.

Trzecie miejsce żaków starszych w turnieju barażowym

Żacy starsi UKH Unia zajęli trzecie miejsce w turnieju barażowym i nie awansowali do turnieju finałowego.

więcej 0
7 kwietnia 2017
Paweł Obstarczyk
Unitki bez tajemnic – wyliczanka z UKHK Unia Oświęcim

W naszym cyklu cotygodniowych spotkań z hokeistkami UKHK Unia Oświęcim, dziś spotkamy się z Anna Kot, zawodniczką grającą z numerem 50.

ŚALH – wyniki oświęcimskich amatorów

Zakończyły się rozgrywki medalowe I i II Śląskiej Amatorskiej Ligi Hokeja.

Zwycięstwo UKH Unia na zakończenie turnieju finałowego CLJ

Juniorzy starsi UKH Unia wygrali 3:1 z  MMKS Podhale Nowy w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego CLJ. Już wcześniej było jednak wiadomo, że medalu nie zdobędą.

UKH Unia przegrał dwa mecze i nie zagra o medale

Juniorzy starsi UKH Unia przegrali dwa pierwsze mecze w turnieju finałowym Mistrzostw Polski. Zespół z Oświęcimia nie ma już szans na medale.

W naszym cyklu cotygodniowych spotkań z hokeistkami UKHK Unia Oświęcim, dziś spotkamy się z Justyną Żyła, zawodniczką grającą z numerem 24.

Poczynania oświęcimskich drużyn amatorskich w I lidze nadal budzą wielkie emocje.

Wysokie miejsce UKH Unia w Czerkawski Cup

Zawodnicy UKH Unia urodzeni w roku 2007 i młodsi zajęli czwarte miejsce w trzeciej edycji Czerkawski Cup.

W naszym cyklu cotygodniowych spotkań z hokeistkami UKHK Unia Oświęcim, dziś spotkamy się z Katarzyną Zaborską, zawodniczką grającą z numerem 14.