Wyniki Halowych Mistrzostw Małopolski Dzieci w Brzeszczach

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   31 stycznia 2018

W niedzielę w hali sportowej w Brzeszczach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. Podajemy medalistów w poszczególnych konkurencjach.Wśród medalistów są też zawodnicy klubów z powiatu oświęcimskiego.

Kategoria dzieci:

60 metrów dziewcząt: 1. Róża Olchawa (WKS Wawel Kraków) 9.07, 2. Aleksandra Michałek (UKS Polfin Oświęcim) 9.44, 3. Dominika Pawlus (UKS Brzeszcze) 9.80.

Skok w dal dziewcząt: 1. Róża Olchawa (WKS Wawel Kraków) 4.02, 2. Alicja Nogieć (WKS Wawel Kraków)  3.58, 3. Patrycja Dragow (SKS Kusy Kraków) 3.56.

60 metrów chłopców: 1. Igor Wójcik (SKS Kusy Kraków) 9.10, 2. Antoni Rossa (SKS Kusy Kraków) 9.74, 3. Beniamin Porzątka (MKS Rabka Zdrój) 9.86.

Skok w dal chłopców: 1. Igor Wójcik (SKS Kusy Kraków) 3.83, Alan Mazurkiewicz (SKS Susy Kraków) 3.83, 3. Bartosz Lach (UKS Brzeszcze) 3.66.

Kategoria: Dzieci starsze

60 metrów dziewcząt: 1. Alicja Morąg (SKS Kusy Kraków) 8.65, 2. Zuzanna Sraga (KS Victoria Trzebinia) 8.82, 3. Oliwia Kopieniak (SKS Kusy Kraków) 8.76.

60 metrów przez płotki dziewcząt: 1. Natalia Perkiel (LKS Brzezina Osiek) 10.78, 2. Kamila Kaczkowska (SKS Kusy Kraków) 11.08, 3. Zuzanna Sraga (KS Victoria Trzebinia) 11.54.

Skok wzwyż dziewcząt: 1. Natalia Merkiel (LKS Brzezina Osiek) 1.50. 2. Zuzanna Sraga (KS Victoria Trzebinia) 1.35, 3. Oliwia Kopieniak (SKS Kusy Kraków)
1.30.

Rzut kulą dziewcząt: 1. Oliwia Kubińska (SKS Kusy Kraków) 8.79, 2. Julia Gregorczyk (KS Victoria Trzebinia) 7.72, 3. Marlena Klęczak (LKS Brzezina Osiek) 7.09.

Skok w dal dziewcząt: 1. Oliwia Nawłatyna (TS Wieliczanka) 4.55, 2. Oliwia Kopieniak (UKS Kusy Kraków) 4.47, 3. Natalia Perkiel (LKS Brzezina Osiek) 4.44.

60 metrów chłopców: 1. Dariusz Piłka (LKS Kłos Olkusz) 7.88, 2. Patryk Stokłosa (LKS Kłos Olkusz) 8.03, 3. Dawid Śliwiński (UKS Sokół Zator) 8.18.

60 metrów przez płotki chłopców: 1. Artur Łapcik (KS Victoria Trzebinia) 11.71, 2. Wiktor Iwanicki (KS Kusy Kraków) 11.72, 3. Maciej Wąsowicz (WKS Wawel Kraków) 11.87.

skok wzwyż chłopców: 1. Tomasz Dusik (LKS Brzezina Osiek) 1.40, 2. Kamil Szuba  (KS Victoria Trzebinia) 1.35, 3. Szymon Korta (SKS Kusy Kraków) 1.35.

Rzut kulą chłopców: 1. Daniel Stach (MUKS Ilkus Olkusz) 8.27, 2. Kacper Stach (MUKS Ilkus Olkusz) 7.67, 3. Oliwer Rzepa (UKS Sokół Zator) 7.02.

Skok w dal chłopców: 1. Dawid Śliwiński (UKS Sokół Zator) 4.96, 2. Patryk Stokłosa (LKS Kłos Olkusz) 4.95, 3. Dariusz Piłka (LKS Kłos Olkusz) 4.62.

Kategoria: młodzik.

60 metrów dziewcząt: 1. Wiktoria Sachmerda (MKS Tempo Kęty) 8.48, 2. Natalia Śliwiak (TS Wieliczanka) 8.52, 3. Martyna Bieniek (TS Wieliczanka) 8.53.

60 metrów przez płotki: 1. Katarzyna Folwarska (TS Wieliczanka) 10.02, 2. Kamila Kamińska (SKS Kusy Kraków) 10.23, 3. Pola Mastelek (TS Wieliczanka) 10.67.

Skok w wzwyż dziewcząt: 1. Wiktoria Sachmerda (MKS Tempo Kęty) 1.55, 2. Matylda Guz (SKS Kusy Kraków) 1.55, 3. Zuzanna Tuchowska (MKS Tempo Kęty) 1.50.

Rzut Kulą dziewcząt: 1. Wiktoria Olajossy (WKS Wawel Kraków) 8.38, 2. Julia Filas (MKS Rabka Zdrój) 7.51, 3. Julia Żyła (MKS Tempo Kęty) 7.56.

Skok w dal dziewcząt: 1. Kamila Kamińska (SKS Kusy Kraków) 8.01, 2. Natalia Śliwiak (TS Wieliczanka) 4.69, 3. Katarzyna Folwarska (TS Wieliczanka) 4.46.

60 metrów chłopców: 1. Maksymilian Palarczyk (KS Cracovia 1906 Kraków) 7.57, 2. Nikodem Wałaszek (KU AZS PWSZ Tarnów) 7.58, 3. Damian Wójcik (AZS AWF Kraków) 7.68.

60 metrów przez płotki chłopców: 1. Jakub Woziwodzki (SKS Kusy Kraków) 10.27, 2. Bartłomiej Juszczyk (SKS Kusy Kraków) 10.73, 3. Mateusz Juszczyk (KS Victoria Trzebinia) 12.39.

Skok w wzwyż chłopców: 1. Bartłomiej Juszczyk (SKS Kusy Kraków) 1.65, 2. Piotr Pulnar (KS Victoria Trzebinia) 1.60, 3. Mateusz Juszczak (TS Victoria Trzebinia) 1.50.

Rzut kulą chłopców: 1. Mateusz Prusak (SKS Kusy Kraków) 8.53, 2. Szymon Pulnar (KS Victoria Trzebinia) 7.77, 3. Tymoteusz Bień (ULKS Bielgim Bielany) 7.21.

Skok w dal chłopców: 1. Bartłomiej Juszczyk (SKS Kusy Kraków) 5.70, 2. Sebastian Radecki (UKS Brzeszcze) 5.30, 3. Damian Wójcik (AZS AWF Kraków) 5.20.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa