Rekordowy Pociąg do biegania – FOTO

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty mocno sportowe  |   23 maja 2018

Za nami drugi, rekordowa edycja Chrzanowskiego Biegu Ulicznego Pociąg do biegania. Dziękujemy, że pobiegliście z nami. To dzięki Wam Pociąg do biegania nabrał rozpędu.

II edycja dla nas, organizatorów, była nie lada wyzwaniem. Po I Pociągu do biegania poprzeczka podniesiona była wysoko. Nie tylko nie chcieliśmy Was rozczarować, ale więcej, chcieliśmy, by II Pociąg do biegania okazał się lepszy od pierwszego. Dlatego tak dużo pracy włożyliśmy w projekty koszulki startowej i medalu, które, już wiemy to od Was, spotkały się z uznaniem.

To dla Was zaprosiliśmy zespoły muzyczne, by jeszcze bardziej zadbać o atmosferę i oprawę biegu. To wreszcie z myślą o Was wynajęliśmy helikopter, by uwiecznić w obiektywie Was biegających nie tylko z ziemi, ale i z nieba. Nie posiadaliśmy się z radości, widząc, jak licznie zapisujecie się na bieg, jak do końca walczycie o udział w nim, odkupując pakiety.

Dziękujemy tym, którzy wzięli udział w zawodach (w sumie 588 osób) i wszystkim, którzy włączyli się w organizację Pociągu do biegania. Dzięki Wam nasza impreza potwierdziła niekwestionowaną pozycję największego wydarzenia biegowego w powiecie chrzanowskim. Podziękowania składamy PATRONOM HONOROWYM – Ryszardowi Kosowskiemu, Burmistrzowi Miasta Chrzanowa oraz Beacie Sadowskiej – dziennikarce propagującej bieganie. – SPONSORZY, PARTNERZY, WOLONTARIUSZE – bez Was organizacja tak dużego eventu byłaby utrudniona, a nawet niemożliwa. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna.
– SPONSORZY – The Blue Ocean Investment Group – Inwestor Galerii METRO Chrzanów oraz Hydro Extrusion Poland.
– PARTNERZY – parkrun Chrzanów, UKS Fablok Chrzanów, MedGarden, Stowarzyszenie CISIR, Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, Gabinet Reha-Dud, Hufiec ZHP Chrzanów.
– PATRONI MEDIALNI – tygodnik „PRZEŁOM”, Gazeta Krakowska, Chrzanowska Telewizja Lokalna oraz portale ligabiegowa.pl i bieganie.pl

Wyrazy wdzięczności kierujemy do służb zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom biegu, którymi byli: Powiatowa Komenda Policji w Chrzanowie, gminne jednostki OSP, służba medyczna.

Dziękujemy zespołom za artystyczną oprawę naszego biegu – WOYZECK, EDER, SZTYWNY PAL AZJI!
Mieszkańców Chrzanowa przepraszamy za wszelkie utrudnienia, a zawodników za wszystkie niedociągnięcia. Dziękujemy za Wasze opinie. Nie lekceważymy ich, Wasze sugestie omawiamy i wyciągamy z nich wnioski. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wsiądziecie do naszego pociągu. Niech nasza Luxtorpeda pędzi coraz szybciej! Dziękujemy za emocje, gratulujemy ukończonych biegów i do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Organizatorzy:
Urząd Miejski w Chrzanowie – Biuro Promocji i Rozwoju – Iga Szymkiewicz – Wnęk, Jakub Gawroński
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – Teresa Wojciechowska, Agnieszka Filipowicz
Koordynator biegu – Piotr Potocki

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa