Fakty mocno sportowe

najnowsze wpisy
TLFO2017. Ponad tysiąc biegaczy na ulicach Oświęcimia – FOTO

Różnice wiekowe pomiędzy uczestnikami „Biegu ulicznego 2017” były duże, a nawet bardzo duże. W sportowym akcencie Tauron Life Festival Oświęcim wzięło udział ponad tysiąc osób.

więcej 0
24 czerwca 2017
Paweł Wodniak
Husaria Oświęcim radzi sobie coraz lepiej

Husaria  Oświęcim zajęła czwarte miejsce na turnieju Pucharu Polski Rugby 7 w Bytomiu.

więcej 0
Paweł Obstarczyk
Julia Chmura wygrała międzynarodowy turniej Kyokushin

Julia Chmura, mieszkanka gminy Przeciszów i uczennica Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu wygrała zawody w swojej kategorii na VII Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.

więcej 0
Moim celem są Światowe Igrzyska Olimpijskie Głuchych w Turcji

O minionych zawodach z cyklu Arena Grand Prix Polski w Opolu, motywacji do podejmowania nowych wyzwań, planach i marzeniach opowiada Jakub Kramarczyk, nowy rekordzista Polski niesłyszących na dystansie 1500 m stylem dowolnym w kategorii 15-17 lat, a zarazem reprezentant Oświęcimskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu.

więcej 0
21 czerwca 2017
Jakub Konior
Zawodnicy OKK dobrze wystartowali w Limanowej

Pięciu zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate stanęło na podium podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin „One world one kyokushin”.

więcej 0
20 czerwca 2017
Julia Chmura trzecia na mistrzostwach Polski

Julia Chmura zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów Oyama Karate.

więcej 0
18 czerwca 2017
UKS Sokół najlepszą drużyną Pucharu Polski – FOTO

Kolarze UKS Sokół wygrali klasyfikację drużynową, podczas piątej edycji Pucharu Polski MTB w olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego.

więcej 0
Marcin Cichowski
Rajd Rowerowy przemknie ulicami Oświęcimia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na XIX Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 17 czerwca.

więcej 0
16 czerwca 2017
Wszyscy zawodnicy OKK Oświęcim przywieźli medale z Mistrzostw Polski

W Mistrzostwach Polski juniorów i seniorów Oyama Karate wystartowało 10 zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate. Wszyscy zdobyli medale.

więcej 0
Udany początek Mistrzostw Europy Tomasza Musiała

Tomasz Musiał do udanych zaliczy pierwsze gry na Szkolnych Mistrzostwach Europy w szachach, które odbywają się w Budvie w  Czarnogórze.