Fakty mocno sportowe

najnowsze wpisy
Siatkarki z Dwójki najlepsze w rejonie

Reprezentantki gimnazjalnej dwójki, awansowały do finału rozgrywek gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.

więcej 0
19 marca 2017
Jakub Konior
Bilardziści z Brzeszcz zremisowali z Square Kraków

Zawodnicy Koryto Mięsne Bistro Bilard Brzeszcze zremisował 1:1 z Square Kraków.

Faworyci z OKK nie zawiedli – FOTO

Zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate przywieźli osiem medali z Mistrzostw Polski Południowej Oyama PFK w Chorzowie.

Jakub Lofek mistrzem Polski novice

Złoty medal Jakuba Lofka to najlepszy wynik osiągnięty przez zawodników UKŁF Unia na Mistrzostwach Polski Novice w Łodzi. Unie reprezentowało jedenaście osób.

Ośmiu zawodników Unii na podium

Osiem medali zdobyli zawodnicy UKŁF Unia na zawodach, których byli gospodarzami.

Pływacy z Dwójki Mistrzami Polski

W Lublinie i Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu juniorów 14 i 15-letnich. W trakcie obu imprez pływackich szereg imponujących rezultatów zaliczyli pływacy z Oświęcimskiej SMS w Pływaniu.

więcej 0
9 marca 2017
Elżbieta Gabryszak ósma na międzynarodowych zawodach

Łyżwiarka figurowa z Molo Osiek Elżbieta Gabryszak zajęła ósme miejsce w zawodach seniorów na Cup of Tirol. Impreza sportowa odbyła się w austriackim Innsbrucku.

Historyczny sukces UKŁF Unia Oświęcim

UKŁF Unia stanęła na podium w klasyfikacji klubowej na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. To pierwszy taki sukces łyżwiarzy figurowych w historii.

W sercu miasta pobiegli 1963 metrów – FILMY

Bieg na dystansie 1963 metrów, nawiązujący do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak „Lalek” odbył się w ramach Biegu Tropem Wilczym.

Pobiegli Tropem Wilczym – FOTO

Prawie 200 osób pobiegło dzisiaj w południe w ogólnopolskim, 5. Biegu „Tropem Wilczym” ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. W Oświęcimiu bieg odbył się pierwszy raz.