więcej 0
20 sierpnia 2017
Marcin Cichowski
V Biegać jest Bosko – FOTO, WYNIKI

252 osoby postanowiło przekonać się i udowodnić, że Biegać jest Bosko.  Bieg zorganizowany przez społeczność salezjańską i klub biegaczy Zadyszka jest częścią obchodów Święta Patrona Miasta.

więcej 0
15 sierpnia 2017
Ola Holowiejczuk
Wojtyła i Nowak wicemistrzami Polski – FOTO

Po spektakularnym sukcesie drużyny Gabriela Wojtyła i Stanisław Nowak, kolarze zatorskiego Sokoła wywalczyli w swoich kategoriach tytuły wicemistrzów Polski.

więcej 0
5 sierpnia 2017
Tour de Pologne – FOTO

Publikujemy kolejne zdjęcia z przejazdu kolarzy biorących udział w Tour de Pologne autorstwa Jacka Krawczyka.

więcej 0
1 sierpnia 2017
Redakcja FO
Oni to chyba milion na godzinę jechali… – FILMY, FOTO

Przez dziewięć miejscowości powiatu oświęcimskiego przejechali dzisiaj zawodnicy biorący udział w Tour de Pologne. Kibice dopisali na całej trasie tego odcinka trzeciego etapu.

więcej 0
31 lipca 2017
Jola Wodniak
21. Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Przeciszów – zapisy

W sobotę 5 sierpnia w Przeciszowie odbędzie się 21. Wyścig o Puchar Wójta Gminy Przeciszów z towarzyszącymi Mistrzostwami Małopolski w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego.

Wojciech Wojdak ze srebrnym medalem pływackich MŚ w Budapeszcie – FILM

Wojciech Wojdak zajął drugie miejsce w finale wyścigu na 800 metrów stylem dowolnym podczas pływackich mistrzostw Świata w Budapeszcie.

więcej 0
27 lipca 2017
x-news
Piotrowiczanki szóstą drużyną w Polsce

Zuza Staszczak i Agata Ortman, zajęły szóste miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół Gimnazjalnych w Działdowie.

Andrzej Haj zdobył pięć medali w Hiszpanii – FILM, FOTO

Trzy złote i dwa brązowe medale przywiózł Andrzej Haj ze Światowych Igrzyskach Osób po Transplantacji w Maladze. W igrzyskach startowało 1500 zawodników z 52 krajów.

Oświęcimianki w Reprezentacji Polski

Do kadry juniorek U18 zostały powołane trzy zawodniczki z Oświęcimia. Są to Ada Wawrzyk, Ania Zaborska i Kasia Zaborska. Oświęcimianki w Reprezentacji Polski juniorek czeka kolejne zgrupowanie.