Reklama

 

FaktyOswiecim.pl są wiodącym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim. O czym świadczy ogromna liczba lajków na naszym fanpag’u na Facebooku –  16 tysięcy fanów, liczba ta stale rośnie. Jesteśmy stale w social mediach.

Jego popularność i profesjonalizm doceniają także Czytelnicy z okolicznych powiatów Małopolski i Śląska oraz instytucje, starające się o patronat medialny dla licznych imprez.

Jesteśmy jedynym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim, który od początku swojej misji tworzy własne materiały dziennikarskie. Nie publikujemy tzw. gotowców, przesyłanych przez instytucje za pośrednictwem służb prasowych. Dzięki temu nasze newsy nie zawierają urzędniczego slangu, a problemy nie są przedstawiane jednostronnie.

Powierzchnię reklamową dostosowaliśmy w ten sposób, żeby Reklamodawcy mogli trafniej wybierać miejsca reklamowe. Najbardziej popularna jest Strona Główna, następnie zakładki Fakty, Karne Łosie, Sport, czy dział Dzieje się. Bardzo dużą popularnością cieszy się dział Noworodki ze zdjęciami dzieci urodzonych w oświęcimskim szpitalu.

Czytelnicy mogą również wziąć udział w Konkursach, których portal ogłasza codziennie.
Formy reklamy w serwisie FaktyOswiecim.pl
•    Billboard, Baner, Boks
•    Pop up
•    Artykuł sponsorowany
•    NOWOŚĆ – reklama natywna, sponsoring, lokowanie produktu

Promocja na Facebook’u
Możemy wypromować Państwa firmę na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Fanpage na Facebook’u ma 16 tysięcy Fanów.

Oferta rozszerzona – do pobrania

Cennik – do pobrania

Zapytaj o wycenę swojej kampanii na reklama@faktyoswiecim.pl

Zdjęcia noworodków – odbitki