Reklama

 

 

FaktyOswiecim.pl są wiodącym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim. Jego popularność i profesjonalizm doceniają także Czytelnicy z okolicznych powiatów Małopolski i Śląska oraz instytucje, starające się o patronat medialny dla licznych imprez. Szczycimy się tym, że codziennie dodajemy co najmniej pięć wiadomości, przez co banery reklamowe naszych klientów są codziennie oglądane przez potencjalnych klientów naszych reklamodawców.

Napisz na reklama@faktyoswiecim.pl i zgłoś swoje zapotrzebowanie.

Jesteśmy jedynym portalem informacyjnym w powiecie oświęcimskim, który od początku swojej misji tworzy własne materiały dziennikarskie. Nie publikujemy tzw. gotowców, przesyłanych przez instytucje za pośrednictwem służb prasowych. Dzięki temu nasze newsy nie zawierają urzędniczego slangu, a problemy nie są przedstawiane jednostronnie.

Powierzchnię reklamową dostosowaliśmy w ten sposób, żeby Reklamodawcy mogli trafniej wybierać miejsca reklamowe. Najbardziej popularna jest Strona Główna, następnie zakładki Fakty, Sport, czy dział Dzieje się. Bardzo dużą popularnością cieszy się dział Noworodki ze zdjęciami dzieci urodzonych w oświęcimskim szpitalu.

Czytelnicy mogą również wziąć udział w Konkursach, które portal ogłasza codziennie.
Formy reklamy w serwisie FaktyOswiecim.pl
•    Billboard, Baner, Boks
•    Pop up
•    Artykuł sponsorowany
•    NOWOŚĆ – reklama natywna, sponsoring, lokowanie produktu

Promocja na Facebook’u
Możemy wypromować Państwa firmę na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Fanpage na Facebook’u ma prawie 18 tysięcy Fanów. Koszt jednego posta wynosi 50 złotych netto.

Oferta rozszerzona – do pobrania

Cennik – do pobrania

Zapytaj o wycenę swojej kampanii na reklama@faktyoswiecim.pl

POMIMO CORAZ WIĘKSZEJ POPULARNOŚCI PORTALU OD 2015 ROKU NIE ZMIENIAMY CEN 🙂

 

Zdjęcia noworodków – odbitki