Powieje do 60 kilometrów na godzinę

0 Marcin Cichowski  |   Meteo  |   6 grudnia 2017

Noc będzie deszczowa, miejscami popada deszcz ze śniegiem. W nocy, a także w czwartek w dzień mocniej powieje. Będzie słonecznie.

Noc

Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna w nocy 1 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 40 km/h, zachodni. Ciśnienie o północy 998 hPa i waha się.

Dzień

Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 996 hPa i waha się.

Powiat oświęcimski na fotografiach

Lubisz fotografować przyrodę? Chcesz się pochwalić swoimi zdjęciami? Możesz to zrobić w FO. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@faktyoswiecim.pl w tytule wiadomości wpisując METEO.

Twórz z nami zakładkę Wasze zdjęcia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa