Lodowaty deszcz ze śniegiem?

0 x-news  |   Meteo  |   12 listopada 2017

W nocy i w dzień należy spodziewać się już nie tylko deszczu, lecz także śniegu. Strugi zimnej wody i lodu spływające z nieba znacznie popsują humor tym, którzy liczyli na lepszy początek tygodnia.

W nocy będzie pochmurno, okresami należy spodziewać się opadów deszczu, które na południowym zachodzie, zachodzie i w centrum kraju zmienią się w deszcz ze śniegiem. Wysokość opadów wyniesie od 5 do 10 litrów na metr kwadratowy, chociaż na południu spadnie nawet 20 litrów na metr kwadratowy, a w górach odłoży się do 20 centymetrów śniegu

Noc w powiecie oświęcimskim

Pochmurno, okresami opady deszczu. Temperatura nie spadnie poniżej 4 stopni Celsjusza, ale należy spodziewać się wiejącego z północnego wschodu wiatru, słabego i umiarkowanego. Około północy ciśnienie wyniesie jedynie 970 hPa, po czym zacznie spadać.

Dzień w powiecie oświęcimskim

pochmurno, okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 6 stopni Celsjusza. Wiatr północny okaże się słaby i umiarkowany, choć okresami dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 978 hPa, po czym wzrośnie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . .
. . .
.
Archiwa