Chmury nad Małopolską, ale jest szansa na słońce

0 x-news  |   Meteo  |   19 lutego 2018

W ciągu najbliższej nocy, a także we wtorek w ciągu dnia niebo nad Małopolską będzie przeważnie zakryte chmurami. Jest jednak szansa na przejaśnienia. Temperatura znacząco spadnie.


W ciągu nadchodzącej doby Polska pozostanie pod wpływem wyżów znad Karpat oraz Skandynawii w zimnej masie powietrza pochodzenia arktycznego.

Noc w powiecie oświęcimskim

Pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Temperatura spadnie do -7 st. C. Pojawi się wiatr wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około północy osiągnie wartość 996 hPa, lekko spada.

Dzień w powiecie oświęcimskim

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Termometry wskażą do 0 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie około południa osiągnie wartość 993 hPa, wolno spada.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa