Kontakt

Wydawca
Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak
Tel. 609 106 703
E-mail: redakcja@faktyoswiecim.pl

Redakcja

Paweł Wodniak – redaktor naczelny
Tel. 603 113 314
E-mail: p.wodniak@faktyoswiecim.pl

Paweł Obstarczyk
E-mail: p.obstarczyk@faktyoswiecim.pl

Marcin Cichowski
E-mail: m.cichowski@faktyoswiecim.pl

Maciej Jan Tetich
E-mail: m.tetich@faktyoswiecim.pl

Fotoreporterzy
Aleksandra Hołowiejczuk
Małgorzata Musielak
Jacek Balon
Mateusz Stopa
Jacek Krawczyk
Maciej Dymarczyk
Robert Niziołek

Współpraca
Katarzyna Pułkownik

Mirosław Dziubek
Tel. 511 300 171
E-mail: m.dziubek@faktyoswiecim.pl

Jakub Konior
Tel. 784 844 199
E-mail: j.konior@faktyoswiecim.pl

Oswiecim112
Kontakt24
Reklama48
Agencja TVN
Marek Noworyta
Tubywalcy
PinUpMary
GAP TV
X-NEWS

Webmaster
E-mail: webmaster@faktyoswiecim.pl

Reklama

Fakty Jolanta Wodniak
Tel. 609 106 703
E-mail: reklama@faktyoswiecim.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości