Zaproszenie na spotkanie z Chatelet rozlosowane

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   22 maja 2017

W niedzielę 4 czerwca Przeciszów będzie gościł Formację Chatelet. Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy podwójne zaproszenie na świetną zabawę z kabareciarzami.

Kabareciarze zapewniają, że nie będą się wyłącznie grzebać w przeszłości. Przygotowali bowiem na przeciszowski program jubileuszowy zupełnie nowe filmy, piosenki i przede wszystkim skecze z ulubionymi bohaterami. Wróci Buba. Pokaże się w zaskakującej odsłonie. A niespodzianek będzie więcej.

Kabaret wystąpi w niedzielę 4 czerwca o godzinie 19 w sali widowiskowej przeciszowskiego domu kultury. Właśnie we wspólnej siedzibie gminnej biblioteki i DK można zarezerwować i kupić bilety.

_____________________
Podwójne zaproszenie wygrała Edyta Kościelnik. By odebrać nagrodę należy okazać dowód tożsamości w kasie Domu Kultury w Przeciszowie.

 

Idź na Chatelet i śmiej się z sensem

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa