Zaproszenia do Rabkolandu – konkurs

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   3 czerwca 2018

Jeżeli odwiedzacie Małopolskę, koniecznie zajrzyjcie do Rabkolandu, który rozpoczął sezon letni i od 28 kwietnia ponownie tętni życiem. W eFO rozdajemy podwójne zaproszenie do tego parku.

Oceń nas – wygraj nagrodę

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia do Rabkolandu należy ocenić gwiazdkami nasz główny profil na Facebooku Facebook.com/FaktyOswiecim (jeśli ktoś tego jeszcze tego nie zrobił), a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Rabkoland,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Rabkolandem mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do końca maja. Wyniki podamy do 5 czerwca.

Wszystkie konkursy w jednym miejscu – TUTAJ.

 

________________

Zaproszenia trafiają do Anny Śniateckiej. Prosimy o kontakt z nami, poinformujemy o sposobie odbioru nagrody.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa