Zagraj w kręgle w Kula Hula z FO

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   15 kwietnia 2018

Fakty Oświęcim co tydzień zapraszają do konkursu, w którym można wygrać bezpłatną grę w kręgle w Kula Hula. Wystarczy mieć trochę szczęścia.

Konkurs ogłoszony tydzień temu wygrała Marta Kaczmarczyk. Aby odebrać nagrodę należy zgłosić się w kręgielni i okazać dowód osobisty. Rezerwacji toru można dokonać pod numerem telefonu 797 685 022.

Zagraj o grę w kręgle

By wziąć udział w konkursie i losowaniu vouchera do grę od poniedziałku do czwartku  należy należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zawierający:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Kula Hula,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kręgielnią Kula Hula mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty. Dzień później podamy wyniki i zaprosimy do kolejnego konkursu w naszym dziale KONKURSY.

Kręgielnia Kula Hula
Oświęcim, ul. Zaborska 74
Rezerwacja: 797 685 022
kulahula.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa