Wybierz się na poranek ze Scooby Doo

0 Marcin Cichowski  |   Konkursy  |   26 sierpnia 2015

W niedzielę 30 sierpnia o godzinie 10.30 w bielskim kinie Helios odbędzie się kolejny seans Filmowego Poranka ze Scooby – Doo. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten pokaz.

Wyprawa po mapę skarbów.

Dla każdego Dziecka w prezencie upominek od firmy Astra – plan lekcji. Po seansie chrupiąca niespodzianka i balonik ze Scooby Doo.

Przed seansem wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty kreatywnego inżyniera, które poprowadzi FLOJAMO.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego podwójnego zaproszenia należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Poranki ze Scooby Doo,
– odpowiedź na pytanie: Co może znajdować się w skrzyni skarbów, znalezionej przez Scooby’ego i jego przyjaciół?
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kinem Helios mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na seans. Na zgłoszenia czekamy do soboty 29 sierpnia do godziny 15.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa