Wybierz się do… Naszego Kina

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   28 marca 2017

Wtorek należy do Naszego Kina w Oświęcimiu. To właśnie do niego rozdajemy co tydzień podwójne zaproszenie. Wystarczy wziąć udział w losowaniu.

Zwycięzcą w konkursie jest Paweł Malik. Aby odebrać nagrodę należy w kasie danego kina okazać dowód osobisty. Wygrana jest ważna dwa tygodnie (do poniedziałku). W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

REPERTUAR NASZEGO KINA

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na dowolny seans należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Nasze kino,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Naszym kinie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, w przyszły wtorek podamy nazwisko zwycięzcy i ogłosimy kolejny konkurs.

Wszystkie konkursy w jednym miejscu – TUTAJ.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa