Wybierz się do… Kina Helios

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   3 marca 2018

W każdą sobotę rozdajemy zaproszenia do kina Helios w Bielsku Białej.

Zwycięzcą w konkursie jest Karina Janik. Aby odebrać nagrodę należy w kasie danego kina okazać dowód osobisty. Wygrana jest ważna dwa tygodnie i obowiązuje na filmy 2D od poniedziałku do czwartku. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl.

REPERTUAR KINA HELIOS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na dowolny seans 2D od poniedziałku do czwartku należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Helios,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kinem Helios mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do piątku. W przyszłą sobotę podamy wyniki i ogłosimy kolejny konkurs.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa