Weekend w Menago 2.0 – eFO rozdaje voucher o wartości 50 zł

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   24 maja 2018

W Faktach Oświęcim co czwartek będziemy rozdawać podwójne zaproszenia lub inne niespodzianki z klubu Menago 2.0 w Oświęcimiu.

Zapowiedź najbliższego weekendu opublikowaliśmy w artykule „Weekend w Menago 2.0”. Podwójne zaproszenie do klubu Menago 2.0 na sobotę 26 maja wygrała Katarzyna Mętel.

Zgarnij voucher o wartości 50 zł to wydania w klubie

By wziąć udział w konkursie i losowaniu vouchera o wartości 50 zł do wydania w barze klubu należy być fanem klubowego profilu na Facebooku Menago2.0, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Menago 2.0,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Menago 2.0 mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do środy do godziny 23. W czwartek podamy nazwisko zwycięzcy i ogłosimy kolejną zabawę.

Wszystkie konkursy w jednym miejscu – TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa