Kino dla Seniorów – zaproszenia

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   11 lipca 2017

Na atrakcje i specjalny pokaz filmu dla seniorów zapraszamy TUTAJ. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na to wydarzenie.

Kolejne Kino dla Seniorów odbędzie się w środę 12 lipca o godzinie 11, na ekranie zobaczymy film „VOLTA” w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! „Volta” to nowa komedia JULIUSZA MACHULSKIEGO – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.

KONKURS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, udostępnić ten artykuł na swojej osi czasu na FB, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Kino dla seniorów,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Planet Cinema mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 9 lipca.

____________________

Zwycięzcą jest Marcin Podbiał. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Więcej o kinie dla seniorów:

Kino dla seniorów w Planet Cinema

REPERTUAR KINA CINEMA PLANET

Wszystkie konkursy FO w jednym miejscu – TUTAJ.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa