Fitness Club Paola – zgarnij karnet o wartości 180 złotych

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Konkursy  |   2 stycznia 2017

Nasze Czytelniczki zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są karnety o wartości 180 złotych do Fitness Club Paola. Dzisiaj publikujemy nazwisko drugiej pierwszej zwyciężczyni.


Fitness Club Paola
jest odpowiedzią na towarzyszące współczesnej kobiecie niedobory ruchu, złe nawyki żywieniowe, zanieczyszczone środowisko oraz nieustanny stres. Teraz są dostępne nowe zajęcia – Pilates.

System przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej i różnych poziomów zaawansowania, sprawdza się dzięki swojej szerokiej, ale komplementarnej ofercie ćwiczeń na macie oraz klasycznych ćwiczeń Pilates na sprzęcie.

W Fitness Club Paola panuje miła, koleżeńska atmosfera. Małe grupki ćwiczących pozwalają paniom na zacieśnianie przyjaźni, a nam na kontrolowanie prawidłowości wykonywanych ruchów.

Popołudniowe zajęcia zorganizowane odbywają się o każdej pełnej godzinie:16,17,18,19,20 i są podzielone na:

– 40 minut – trening na sprzęcie cardio,
– 20 minut – trening obwodowy na sprzęcie siłowym,
– 15 minut – trening z akcesoriami (obciążniki na nogi, fit ball, piłki z kolcami tzw. jeżyki, gymsticki, hantle, bosu, obręcze do Pilatesa).

Na koniec zawsze odbywają się 15-minutowe zajęcia rozciągające, a więc trening w całości trwa 1,5 godziny.

Podczas pierwszej wizyty dokonywany jest pomiar składu ciała, dzięki czemu wiemy nad jakimi partiami ciała musimy bardziej popracować.

Zwyciężczynią w pierwszym konkursie jest Katarzyna Witkowska. karnet będzie do odbiory w Fitness Club Paola od wtorku 13 grudnia. Nasze Czytelniczki zapraszamy do kolejnego konkursu.

KONKURS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu karnetu o wartości 180 złotych należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO i na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestniczki,
– sformułowanie w temacie wiadomości Fitness Club Paola,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kręgielnią Fitness Club Paola mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do soboty 21 stycznia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Nie czekaj na moderację swojego komentarza
Zaloguj się / Zarejestruj »


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Archiwa