Dziecięce Poranki w Planet Cinema – zaproszenia

0 Jola Wodniak  |   Konkursy  |   8 października 2017

Dziecięce Poranki w kinie Planet Cinema cieszą coraz większą popularnością. Mamy podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 października o godzinie 10.

Dziecięcy Poranek z Busy Bee – FILMY, FOTO

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Dziecięce Poranki,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kinem Planet Cinema mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 15 października do godziny 15.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa