To tylko małopolskie przepisy

0 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   22 maja 2017

Na ulicy Olszewskiego miejsc parkingowych jest naprawdę dużo, ale jednak, jak się okazuje, zbyt mało. Niektórzy próbują zatem znaleźć sposób, by „zaparkować inaczej” przy tej ruchliwej drodze.

Mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego, gdyby miał do czynienia z policją lub strażą miejską, z pewnością tłumaczyłby, że na Śląsku obowiązują inne przepisy, niż w Małopolsce.

A poza tym, przecież nie zajął miejsca dla zaopatrzenia, a do solarium trzeba iść, bo robi się coraz cieplej, a blade twarze i brzuchy nijako wyglądają na plaży. Jak Karny Łoś na zdjęciu samochodu.

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl lub numer telefonu +48 603 113 314. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa