Szanuj zieleń boś… Karny Łoś

0 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   16 czerwca 2017

Parkować na trawie nie wolno, ale o tym nie wiedział kierowca samochodu, którego zdjęcie otrzymaliśmy w prywatnej wiadomości na profilu Karne Łosie.

Co o takim zachowaniu mówią przepisy?

– Nieprawidłowy postój (zatrzymanie) pojazdu na terenie zielonym przeznaczonym do użytku publicznego wiąże się z odpowiedzialnością za wykroczenie z art. 144 § 1 kodeksu wykroczeń, gdy skutkiem takiego postoju (zatrzymania) będzie zniszczenie lub uszkodzenie roślinności – mówi Marcin Warchoł, wiceminister.

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa